Dětský vlněný koberec Floret Orange

Dětský vlněný koberec Floret Orange

SLEVA 20%

Ručně tkaný dětský koberec ze 100% vlny

549,60 Kč s DPH

687 Kč s DPH Sleva 137,40 Kč

Dostupnost: SKLADEM

Výrobce: VOIVO

Jedná se o ručně tkané koberce ze 100% vlny, s váhou vlněného vlasu cca 3800g/m2. Tento přírodní materiál se vyznačuje mnoha neocenitelnými přednostmi. Díky přirozeným vlastnostem vlny jsou tyto koberce vysoce odolné vůči nečistotám, z čehož plyne i jejich snadná údržba. Vlněné koberce rovněž dobře absorbují hluk a udržují přirozenou vlhkost ovzduší, čímž se prostředí Vašeho domova stane hygieničtější. V neposlední řadě se vlněné koberce vyznačují dlouhou životností. Vysoká kvalita těchto koberců zaručuje, že se vlákno nesešlape a neslehne.

Tyto dětské koberce jsou nejen dekorativním, ale i praktickým doplňkem dětských pokojíčků. Vzhledem k tomu, že je vlna velmi příjemným materiálem. Pestré barvy a vzory mimojiné stimulují vnímání dětí.

Mezinárodní certifikát Goodweave zaručuje, že na výrobu daného koberce nebyla použita dětská práce, a výrobce zajišťuje důstojné pracovní podmínky dospělých zaměstnanců a minimalizuje dopady na životní prostředí.

Nové vlněné koberce budou několik měsíců pouštět vlněný vlas (chmýří). Nejedná se o vadu, ale charakteristickou vlastnost ručně tkaných a vázaných koberců a proto nejsou vhodné pro děti do 3 let. Při normálním užívání a údržbě se tento jev během několika měsíců vytratí. Doporučujeme vysávat klasickou hubicí na střední sací výkon (nepoužívat rotační kartáč).

Rozměr koberce: průměr 50 cm, průměr 80 cm
Barva: Oranžová, Zelená

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení